Zima

Od vyhlášeného lyžařského střediska Nassfeld se apartmán nachází 10 minut jízdy autem. Lyžařské středisko však disponuje opravdu velkým parkovištěm, které je zdarma. Z parkoviště jezdí zdarma vláček, který neustále sváží  lyžaře k dolní stanici lanovky, aby měli maximálně komfortní přístup k lanovce a nemuseli chodit pěšky po parkovišti s lyžařským vybavením.

Nassfeld SUN SKI WORLD je největší a nejslunečnější lyžařské středisko v Korutanech se 110 km sjezdovek.  Poskytuje dostatek kilometrů pro všechny úrovně lyžařů. Navíc zde najdete speciální zábavné trasy pro děti. K dispozici je 30 vleků a lanovek a to vše doplňuje 460 moderních zasněžovacích systémů, takže jistota sněhu je zaručena.Termální bazény Kärnten Therme

Nejen po lyžování se můžete ohřát a zrelaxovat ve velkých koruntanských termálech Kärnten Therme, které se nachází ve 40 km vzdáleném Villachu. Nabízí vyhřívané bazény vč. venkovního vyhřívaného bazénu, plavecké bazény, dětský bazén, tobogány, skluzavku a divokou řeku, kterou budete sjíždět na nafukovacích kolech. Relaxovat můžete nejen ve vyhřívaných bazénech, ale taky v saunovém světě nebo si objednat masáž. Doporučujeme objednat si vstup online, aby jste měli jistotu vstupu do termálů.